Tine Kviteseidsmør med soltørka tomat og basilikum

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Tine Kviteseidsmør med soltørka tomat og basilikum.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Tine Kviteseidsmør med soltørka tomat og basilikum

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 3028 kilojoule
Kcal 723.7 kalorier
Protein 1 gram
Karbo 3 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 80 gram
Mettet fett gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
14.05.2007
Hovedgruppe
Margarin smør og matolje
Undergruppe
Smør
Kilde til Næringsdata
Produsent
TineTines Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2622





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Tine Kviteseidsmør med soltørka tomat og basilikum med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Smør30597448210,5
Tine Meierismør 250 g beger3051742820,50,5
Tine laktosefri meierismør3051729,18820,50,5
Fjordland Bremykt 390 gr3051742820,50,5
Tine Setesdalsmør økologisk3014720,34810,50,5
Tine Usaltet smør3088751830,50,5
Tine Smør syrnet usaltet3088738,03830,50,5
Synnøve Kryddersmør hvitløk2934701,22771,74,1
Synnøve Kryddersmør umami med sopp2963708,157813
Synnøve Kryddersmør spansk paprika2982712,697814
Tine klaret smør3696883,3499,900
Kolonihagen Meierismør med havsalt2994715,568011
Rørosmeieriet Røros Smør3200764,88511
Tine lett meierismør2126508,11570,50,5
Synnøve Kryddersmør paprika2934701,22771,74,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.