Tine noisy fersken/eple/pære



Bilde av Tine noisy fersken/eple/pære.

Kalorier og Næringsinnhold i Tine noisy fersken/eple/pære

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 112 kilojoule
Kcal 26.8 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 6.1 gram
Sukker 5.6 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram


Fakta om Tine noisy fersken/eple/pære.

Noisy® Eple/Fersken/Pære kommer med kullsyre og har en frisk smak av eple, fersken og pære.
Noisy® er en forfriskende juicebrus basert på juice og sprudlende kullsyrevann og er verken tilsatt sukker eller konserveringsmidler. Noisy er ikke tilsatt søtstoff, men har et naturlig innhold av sukker fra frukt. Noisy® passer for alle som ønsker en smartere og forfriskende brus.


Innlagt dato
Oppdatert dato
15.02.2019
Hovedgruppe
Frukt og fruktprodukter
Undergruppe
Juice most
Kilde til Næringsdata
Produsent
Tine
Fotograf
Tines Mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
507
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Tine noisy fersken/eple/pære med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Arla God Morgen Appelsin/Rød grape16038,240,10,58,5
Ananasjuice213500,10,411,8
Minute maid appelsin18243,4900,78,9
Nora 4 frukter juice16038,240,20,611
Eldorado appelsinjuice Premium21350,90,5110
Arla God Morgon Sicilien18043,020,10,69,5
Lerum eplejus18844,930,10,110,7
Hennig Olsen slurp cola26563,3300,115,5
Tropicana Sanguinello Homestyle21952,3400,610,4
Arla God Morgen økologisk fruitveggie16038,240,10,19
Tine Noisy® Zero Mango/Pasjon133,1000
Hennig Olsen slurp mango26563,3300,115,5
TINE Friskus Eple13231,540,10,17,7
Cevita økologisk juice appelsin med fruktkjøtt16840,150,10,78,9
Tine Sunniva Presset Limonade18243,490,509,1

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.