Tine Rislunsj med skogsbær

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Tine Rislunsj med skogsbær.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Tine Rislunsj med skogsbær

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 572 kilojoule
Kcal 136.7 kalorier
Protein 3 gram
Karbo 19 gram
Sukker 10 gram
Kostfiber gram
Fett 5.3 gram
Mettet fett 3.3 gram



Annonse




Fakta om Tine Rislunsj med skogsbær.

TINE Rislunsj er et smakfullt lite måltid som passer perfekt når du er litt fysen og har lyst på noe godt som metter. TINE Rislunsj består av smakfull rispudding i hovedbegeret og deilig syltetøy i sidebegeret, og kommer i fire forskjellige fristende smaksvarianter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Tine Rislunsj med skogsbær.

TINE Rislunsj inneholder nå litt mindre fløte og sukker enn tidligere, uten at dette går ut over den gode og velkjente Rislunsj-smaken. Det passer derfor for alle som vil ha et raskt måltid som både smaker godt og metter godt. Produktet kommer i et praktisk porsjonsbeger, som gjør at du kan spise det akkurat hvor og når det passer for deg.


Innlagt dato
Oppdatert dato
23.06.2016
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Desserter ferdige
Kilde til Næringsdata
Produsent
TineTines Mediebank
Karakter (Snitt)
2 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
5970





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Tine Rislunsj med skogsbær med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Jacobs Utvalgte vaniljefromasj med pasjonsfrukt1197286,08224,118
Sorbet7661800,11,343,6
Tine Piano Karamellpudding528126,195,82,816
Tine Piano bringebærgele33680,30020
Gelé, av pulver3678601,620
Tine Piano panna cotta1088260,03222,314
Tine Rislunsj med bringebær multpack572136,75,3319
Frødinge Jordgubbs- & Marangdessert1300310,718233
Fromasj, av pulver815195104,321,9
Tine Piano Karamellpudding 5 dl528126,195,82,816
Sjokoladepudding, Piano4711122,83,417,7
Moltekrem109826623,91,710,2
Rislunsj med jordbær5841395,4319,5
Tine Piano Sjokoladepudding med vaniljesaus595142,26,13,418
Tine Piano Jordbærgele32778,150019

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.