Toro indisk naanbrød med yoghurt

Bilde av Toro indisk naanbrød med yoghurt.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro indisk naanbrød med yoghurt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1110 kilojoule
Kcal 265.3 kalorier
Protein 8 gram
Karbo 44 gram
Sukker 3 gram
Kostfiber 3.5 gram
Fett 6 gram
Mettet fett 3 gram



Annonse




Fakta om Toro indisk naanbrød med yoghurt.

Er et indisk brød som tradisjonelt lages i en tandoor-ovn. Tandoor-ovnen er med på å gi brødet ekstra god smak. Yoghurt gir brødet en spennende, syrlig smak. Prøv også TORO indisk naanbrød med koriander og hvitløk


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Toro indisk naanbrød med yoghurt.

TORO indiske naanbrød serveres varme. Passer godt til all indisk mat. Prøv også TORO naanbrød til suppe, salat eller andre retter du ville servert brød til.


Innlagt dato
Oppdatert dato
20.08.2013
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brødmiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Detaljgruppe
Brodmikser
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3006





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro indisk naanbrød med yoghurt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Tørsleffs Økologisk Hvetesurdeig1531365,9014,40
Møllerens Havrebrød1034247,122,99,642,5
Møllerens Kornbrød1138271,984,89,640,3
Toro glutenfritt havrebrød826197,4132,538
DrSchar Fiberbakst Mørk1375328,622,66,163
Møllerens god tur grovbrødmiks1057252,625,710,335,6
Semper havre og quinoa brød mix1495357,31,55,376
Regal Speltbrød1150274,853,91147
Semper Lantbrødsmix1468350,850,61,981
Regal Kornbrød1200286,85,11047
Møllerens Energirikt solsikkebrød1042249,035,18,541,8
Urtekram bakeblanding glutenfri1661396,9712,212,254,3
Møllerens pizzabunn1523363,992,213,669,1
Toro indisk naanbrød med koriander og hvitløk1088260,033,88,846,9
Helios mørk glutenfri bakemiks1197286,084,88,547,1

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.