Vegme Grillpølser 350gr

Bilde av Vegme Grillpølser 350gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Vegme Grillpølser 350gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 763 kilojoule
Kcal 184 kalorier
Protein 5.5 gram
Karbo 7.4 gram
Sukker 1.8 gram
Kostfiber 5 gram
Fett 13.6 gram
Mettet fett 1 gram



Annonse




Fakta om Vegme Grillpølser 350gr.

NYHET! VegMe Grillpølser, fulle av smak!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Vegetar middag
Kilde til Næringsdata
Produsent
VegMeBama
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2053





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Vegme Grillpølser 350gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Vegme Italiensk biff708169,217,112,811,3
Halsans kok schnitzel1032246,64121616
Vegme Bbq-burger 240g710169,699,5136,4
Hoff Liv Laga Vegetarburger med ost861205,779,68,319
Hoff Liv Laga Vegetarboller92522110,16,622,9
Vegme Black Bean-burger 240g700167,38,8179,8
Folkets vegetar chorizo854204,116141,2
Vegme Vegoboller med Mos 400g598142,927,25,913,6
Hoff Liv Laga Vegetarburger824196,937,76,423
Quorn Chili sin Carne med Quorn31074,091,55,58
Sevan Fersk Falafel Brokkoli763182,35125,212
Sevan Fersk Falafel Med Rødbet799190,96125,913
Bønnekarbonader, stekt i soyaolje78918910,96,914
Folkets vegetar burger med rødbeter41298,462,74,910,7
Hoff Liv Laga pytt i panne472112,82,7416

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.