Anthon Berg Dronningmandler

Bilde av Anthon Berg Dronningmandler.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.05.2008
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Produsent
TomsBrynild Mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
4915




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Anthon Berg Dronningmandler med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Freia Melkesjokolade Tutti Frutti2175519,82287,459
Freia sjokoladetopping melkesjokolade2010480,3918,55,772
Nidar Smash bar salt karamell2210528,19317,254
Hennig Olsen hakkede nonstop2009480,1518,53,272,2
Freia melkebart rull2440583,16396,451
Anthon Berg Chocolate Liqueurs1940463,66242,656
Mars Twix Sjokolade 3pakke 150gr2071494,96244,464,6
Nidar favoritter Blå storplate 188gr2260540,14328,255
Toblerone white2238,4953529,46,161,2
Ombar Probiotic Dark511122,1243,34,933,9
Nidar Stratos creamy hazel 168gr2300549,733854
Nidar Crispo2190523,41299,356
Ferrero Raffaello2600621,448,37,438,6
Freia Melkesjokolade Eventyr 24 gr2335558,06348,353
Nestle Lion black and white 40 gr2014481,3422,26,263,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.