Nidar smågodt beste biter 220 gr

Bilde av Nidar smågodt beste biter 220 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nidar smågodt beste biter 220 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1530 kilojoule
Kcal 365.7 kalorier
Protein 3.9 gram
Karbo 69 gram
Sukker 52 gram
Kostfiber gram
Fett 8.1 gram
Mettet fett 5.5 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.07.2019
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
NidarOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
4459





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nidar smågodt beste biter 220 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Minde risbrød2261540,3732854
Freia Melkesjokolade med pepperkake2244536,31307,658
Nestle Lion peanut 62 gr2127508,3526,58,857,4
Anthon Berg julemandler 120 gr2211528,42308,553
Nidar gullbrød1970470,83289,545
Tagatose pralinésjokolade (hasselnøttfyll) 50 g1974,47471,936,16,649,5
Minde Banan1651394,5811470
Odense hvit sjokolade2280544,92315,560
Freia Nonstop 45 gr minipose2004478,95183,272
Nidar New Energy Cruncy Protein Caramel2080497,12192256
Nestle Nesquick Sjokoladepulver1607384,0734,680
Minde sjokolade banan løsvekt1647393,6311470
Nidar Yade karamelliserte nøtter2276543,9634,38,251,1
Freia sjokoladetopping1790427,817,22,785,5
Nidar favoritter rød pose1958467,9623,16,858,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.