Nidar smågodt beste biter 220 gr

Bilde av Nidar smågodt beste biter 220 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nidar smågodt beste biter 220 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1530 kilojoule
Kcal 365.7 kalorier
Protein 3.9 gram
Karbo 69 gram
Sukker 52 gram
Kostfiber gram
Fett 8.1 gram
Mettet fett 5.5 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.07.2019
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
NidarOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
4460





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nidar smågodt beste biter 220 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Freia smakfull Melkesjokolade toffee helnøtt2304550,65355,952
Nidar påskemiks stor2010480,3923859
Nidar Troika1680401,52183,157
Nidar krokantrøffel2350561,65396,848
Mars Bounty mini 28gr2042488,03263,858,5
Freia Premium pistasj 100 gr2435581,96447,535
Divine After Dinner Salted Caramel Thins 200g2011480,6226,54,952,5
Nidar Bamsemums1600382,4104,871
Minde sjokolade Tennis mørk2300549,735552
Nidar New Energy Cruncy Protein Caramel2080497,12192256
Ombar Probiotic Dark511122,1243,34,933,9
Nidar New Energy Multipack1890451,71166,569
Nidar spesial småsjokolade2261540,3732,7853,8
Løiten Jordbær i hvit sjokolade2279544,6835,46,150,3
Toblerone 50 gr2209527,95295,661

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.