Aron Mat Bukta Ribbe Ferdig Kokt

Bilde av Aron Mat Bukta Ribbe Ferdig Kokt.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Aron Mat Bukta Ribbe Ferdig Kokt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1389 kilojoule
Kcal 332 kalorier
Protein 13.7 gram
Karbo 1.2 gram
Sukker 0.8 gram
Kostfiber gram
Fett 30.7 gram
Mettet fett 11.5 gram



Annonse




Fakta om Aron Mat Bukta Ribbe Ferdig Kokt.

Grillprodukt for sommeren og bukta festivalen.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
03.12.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt Svin ribbe ribs
Kilde til Næringsdata
Produsent
Aron MatAron Mat
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1403





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Aron Mat Bukta Ribbe Ferdig Kokt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Mydland Pig Wings Bbq Sous Vide 700gr957228,721516,66,8
Coop tynnribbe 2,3kg1533366,3835140
Nordfjord tynnribbe fersk med svor1533366,3835140
Gilde Ribbe Sousvide1330317,8729150,1
Gilde Spareribs BBQ1360325,0426221,4
Gilde filetribbe uten ben krydret i stekepose1347321,9329160
First Price svin familieribbe1357324,3229,515,60
First Price tynnribbe krydret1445345,3533,212,40,3
Finsbråten fersk ribbe1533366,3835,113,80
Aron mat grillbein1097262,1822,216,10
Jæren Smak Ribbe 3kg Frys1357324,3229,515,60
Hanssen steamet ribbe med svor1445345,3532,9130,5
Folkets Pork Sticks Chili/Appelsin 180g597142,685,722,70
Coop xtra svin tynnribbe krydret1520363,2835140
Coop tynnribbe hampshire kjøl1533366,3835140

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.