Gilde Spareribs BBQ

Bilde av Gilde Spareribs BBQ.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Spareribs BBQ

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1360 kilojoule
Kcal 325 kalorier
Protein 22 gram
Karbo 1.4 gram
Sukker 0.8 gram
Kostfiber gram
Fett 26 gram
Mettet fett 8.8 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.11.2020
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt Svin ribbe ribs
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeNortura Mediebank
Karakter (Snitt)
4,67 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
8709





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Spareribs BBQ med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Premium Tynnribbe Krydret1505359,6934140,1
Coop Asiatisk Ribbe 600g1112265,7617,51817
Svin, familieribbe, stekt173141836,322,80
Svin, tynnribbe, med svor, rå153337135,113,80
Folkets svineribbe Jæren smak1357324,3229,515,60
Nordfjord tynnribbe krydret1467350,6133130,4
Folkets Svin Familieribbe julevibber1357324,3230160
Finsbråten spareribs low and slow1016242,8219,116,51,7
Gilde svineribbe med rutet svor1357324,3229160
Gilde kjøttrik svineribbe1357324,3230160
Vossakjøt spareribs892213,18141210
Gilde Grillribbe158538336,613,60
Grøstadgris Spareribs 500gr1032246,6418,115,55,8
Folkets svin tynnribbe krydret1555371,6436130,5
First Price svin familieribbe1357324,3229,515,60

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.