Bakehuset havrebriks

Bilde av Bakehuset havrebriks.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bakehuset havrebriks

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1166 kilojoule
Kcal 278.7 kalorier
Protein 9.6 gram
Karbo 43.1 gram
Sukker 3.1 gram
Kostfiber 5.1 gram
Fett 6.1 gram
Mettet fett 1.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
03.10.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Gjærbakst-generelt
Kilde til Næringsdata
Produsent
BakehusetBakehuset
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2369





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bakehuset havrebriks med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset grov briks1090260,514,29,842,1
Hvetehorn grove971,95232,295,428,2935,25
Vørterkake115627436,352,8
Eldorado flerkornsbriks halvstekte1170279,636,78,743
Bakehuset ostebaguette1202287,27711,143,2
Horn, grovt, hjemmelaget11382717,610,337,5
Hvetehorn fine1035247,366,37,5738,69
Kolonihagen Glutenfrie havrestykker med hampfrø1071255,965,547,1941
Rema 1000 Ciabatta 4pk 250g1145273,6529,152
Eldorado ciabatta hel1037247,841,58,348
Bakehuset solstykke1151275,084,69,845,6
Bakehuset baguette1234294,9219,759
Bakehuset kneipphorn stort1119267,443,98,946,8
Kringle, gjærdeig, med tørket frukt146434897,957,2
Julekake14173368,47,656,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.