Bagel med sesam

Bilde av Bagel med sesam.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bagel med sesam

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1150 kilojoule
Kcal 274.8 kalorier
Protein 10.4 gram
Karbo 52.4 gram
Sukker 7.4 gram
Kostfiber 3.2 gram
Fett 2.2 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om Bagel med sesam.

Ferdig bagel fra The Natural bagels


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
29.03.2014
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Gjærbakst-generelt
Kilde til Næringsdata
Knut Pettersen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
5877
Spesielle egenskaper
Vegetar produkt





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Bagel som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Fylt bagel2.5207,447,667,9225,528,12
Bagel med gravlaks3218,479,3110,4622,3210,86
Bagel-Polarbrød-Pitabrød3162,956,856,5517,916,95
Bagel med eggesalat og røkelaks3208,349,8411,08189,49
Bagel med brie og skinke3179,037,7912,4913,811,84
Bagel med avocado og egg3261,616,87,5518,845,2
Bagel med kremost og røkt laks3235,428,912,4325,3312,19
Bagel med bacon og urtedressing3155,47,885,1515,145,89
Bagelchips3536,5942,037,1630,823,69


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bagel med sesam med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brioche18154352610,938,1
Hatting nistebrød1208288,716,48,945
Eldorado ciabatta hel1037247,841,58,348
Bakehuset frokostbrød fine 4pk1392332,687,89,753,9
Frokostbrød fine912,4218,063,567,8237,05
Horn, fint, hjemmelaget12603008,210,344,1
Eldorado frokostbriks halvstekte1112265,763,29,147,4
Hatting Bagel med valmuefrø1124268,631,88,652
Mestemacher Økologisk Havrebrød892213,1846,535,5
Eldorado flerkornsbriks halvstekte1170279,636,78,743
Bakehuset surdeigsrundstykke1077257,42,98,647,2
Croissant, uten fyll, kjøpt143034218,47,435,1
Bakehuset myk og rund havre1029245,933,710,439,9
Bakehuset skolebrød 2pk1103263,614,7548,8
Bakehuset ostebaguette1202287,27711,143,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.