Belle des Champs

Bilde av Belle des Champs.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Belle des Champs

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1290 kilojoule
Kcal 308.3 kalorier
Protein 20 gram
Karbo 0 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 25 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Belle des Champs.

Belle des Champs er en mild og kremaktig hvitmuggost som passer for hele familien. Den innneholder naturlige og friske ingredienser og råvarer fra området Picardie i den nordlige delen av Frankrike, hvor osten kommer fra.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Belle des Champs.

Til ostefat, som snacks og på brød.


Innlagt dato
Oppdatert dato
15.10.2007
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Ost Hvitmuggost
Kilde til Næringsdata
Produsent
Bongrain Export OverseasTines Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4549





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Belle des Champs med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brie Coeur de Lion1453347,2631171
Tine snøhetta 2 kg1322315,9527190
Tine Økologisk brie1544369,0133190
Arla castello Jersey creme1610384,7937140,2
Eldorado brie1473352,0432170
Brie de Meaux selection AOP1131270,32120,30,5
Eiker Hvit1564373,7931,8722,250,4
Arla Høng Guldbrie1559372,634180,5
Tingvollost Mild Mester1548369,9731180
Camembert Isigny du Calvados1180282,0222210,5
Brie de Paris1556371,8833181
Tine Camembert135932828190
Camembert, hvitmuggost12523022519,30,1
Ostegården brie rund1444345,1131170,5
Triple creme1673399,8440110,05

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.