Billys Pan Pizza Vegetar

Bilde av Billys Pan Pizza Vegetar.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Billys Pan Pizza Vegetar

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1004.2 kilojoule
Kcal 240 kalorier
Protein 10 gram
Karbo 29 gram
Sukker 1.9 gram
Kostfiber 1.8 gram
Fett 9 gram
Mettet fett 3.6 gram



Annonse




Fakta om Billys Pan Pizza Vegetar.

Vegetarisk, men like god og smaksrik! Toppet med paprika, mais, løk, oliven, ost og en fyldig tomatsaus.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
31.05.2021
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Pizza frossen
Kilde til Næringsdata
Produsent
Gunnar Dafgård ABBillys
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
8427
Spesielle egenskaper
Vegetar produkt





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Billys Pan Pizza Vegetar med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop Pizza Mozzarella980234,22101125
Grandiosa 4x ost1001239,239,61226
DrOetker La Mia Margherita1023244,498,41130
DrOetker Casa de mama Quattro Formaggi951227,288,39,228
Isbilen pepperoni pizza1109265,0511,514,125,5
Stabburet Firkantpizza m/skinke halvgastronorm 700 g929222,038,31125
First Price Pizza pepperoni1023244,497,110,833,2
Chef luna1080258,1239,646
DrOetker Ristorante Mozzarella998238,52111023
Pizza, Ristorante Mozarella108926012,510,824,8
Big One American Classic895213,97,91124
DrOetker Culinaria Turkish Lahmacun Style898214,629,27,624,1
DrOetker Ristorante Arrabiata1028245,69138,523
DrOetker Tradizionale Mozzarella e pesto979233,988,38,830
Pizza, Grandiosa kjøttdeig og løk8271976,610,322,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.