Coca Cola energy no sugar boks 0,25 l

Bilde av Coca Cola energy no sugar boks 0,25 l.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coca Cola energy no sugar boks 0,25 l

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 3 kilojoule
Kcal 0.7 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 0 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om Coca Cola energy no sugar boks 0,25 l.

Klar for en boost med positiv energi? Møt det nyeste tilskuddet til Coca-Cola serien - en forfriskende energdrikk med god Coca-Cola smak. Coca-Cola Energy™ er laget med koffein fra naturlige kilder, og er den prefekte drikken for et aktiv liv.
Energidrikk med koffein, guaranaekstrakt og vitamin B. Inneholder søtstoffer.
Høyt koffeininnhold. Bør ikke inntas av barn eller gravide eller ammende kvinner (32 mg koffein / 100 ml). Skal drikkes som del av et variert og balansert kosthold og sunn livsstil. Moderat forbruk anbefales.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.09.2019
Hovedgruppe
Alkoholfri drikke
Undergruppe
Energi sportsdrikker
Kilde til Næringsdata
Produsent
Coca ColaCoca Cola
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1583





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coca Cola energy no sugar boks 0,25 l med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Monster Pacific Punch15336,56009
Monster mango loco21150,420012
Battery remix23455,9200,413,1
Burn original26362,850015,8
Monster hydrosport hang time71,6700,070,5
Monster energy assault20248,270011
Burn Zero122,86000,9
Monster energy rehab4410,51002,7
Monster hydro mean green15637,28008,8
Battery Blueberry23054,9700,413,5
Burn Blue refresh20448,7500,511,1
Burn apple kiwi 500ml19446,360012
Gatorade Orange10525,09005
Burn sour twist 500ml9522,7005,6
Coca Cola energy boks 0,25 l17942,780010,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.