Coop rivierabrød steinbakt

Bilde av Coop rivierabrød steinbakt.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop rivierabrød steinbakt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 920 kilojoule
Kcal 219.9 kalorier
Protein 7.5 gram
Karbo 42.4 gram
Sukker gram
Kostfiber 1.7 gram
Fett 2.1 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse




Fakta om Coop rivierabrød steinbakt.

Fint steinbakt brød fra coop.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.08.2011
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt annet
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopKnut Pettersen
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3928





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop rivierabrød steinbakt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset juliusbrød skåret1033246,883,18,742,7
Mesterbakeren Herregårdsbrød1063254,053,89,344,9
Bakehuset molde potetbrød1079257,883,18,646
Coop steinovnsbakt tyrolerbrød1211289,429,21038,1
Bakehuset sykkelbrød1066254,773,710,242,1
Mesterbakeren Gresskarbrød1042249,035,79,939
Bakehuset seterbrød1147274,136,910,139,3
Pågen trekorn1050250,955,51137
Coop steinbakt kongebrød1117266,964,99,144,1
Coop kystbrød med omega 3957228,7239,138,3
Pågen lingongrova 500gr1100262,93,58,546
Bakehuset kongsbrød fribakt 750g1100262,93,810,443,7
Pågen Rasker1101263,1341044
Eldorado familiebrød1008240,912,66,744
Bakehuset martens spleisebrød1091260,744,29,642,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.