Pågen lingongrova 500gr

Bilde av Pågen lingongrova 500gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Pågen lingongrova 500gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1100 kilojoule
Kcal 262.9 kalorier
Protein 8.5 gram
Karbo 46 gram
Sukker 9 gram
Kostfiber 6.5 gram
Fett 3.5 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om Pågen lingongrova 500gr.

Fullkornsrug, surdeig og tyttebær gjør Lingongrova til et brød med perfekt balanse mellom grovt, syrlig og fruktig. Det er det som gjør brødskivene så gode!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.06.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt annet
Kilde til Næringsdata
Produsent
PågenPågen mediebank
Karakter (Snitt)
5,5 poeng satt av 6 brukere.
Besøk
2352





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Pågen lingongrova 500gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset lillesand startbrød1040248,563,18,642,9
Semper Toasty lingon900215,14142
Bakehuset Møllhausen birkebeinerbrød1050250,9538,244,2
Bakehuset juliusbrød skåret1033246,883,18,742,7
Bakehuset brynebrød1126269,114,69,144,8
Bakehuset FK tønsbergbrød1132270,544,69,245
Scones, grove, med melk12512978,19,144,7
Coop tysk bondebrød1036247,61,69,745,7
Bakehuset gulrotbrød 750g1085259,316,49,937,6
Bakehuset kongsbrød halvstekt 750g1105264,093,710,344,4
DrSchar Bread Rustico945225,853,34,441
Mestemacher husmannsbrød6821631,44,735,5
Bakehuset tunold fjordabrød1132270,544,69,245
Semper Mørkt med Fullkorn1416338,42196,633
Mesterbakeren solsikkebrød1103263,617,611,834,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.