Bakehuset FK tønsbergbrød

Bilde av Bakehuset FK tønsbergbrød.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bakehuset FK tønsbergbrød

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1132 kilojoule
Kcal 270.5 kalorier
Protein 9.2 gram
Karbo 45 gram
Sukker 1.2 gram
Kostfiber 5.1 gram
Fett 4.6 gram
Mettet fett 0.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.10.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt annet
Kilde til Næringsdata
Produsent
BakehusetBakehuset
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1606





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bakehuset FK tønsbergbrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brød, 1/3 sammalt mel, skummet melk, hjemmebakt10302431,29,645,9
DrSchar Landbrot927221,5534,240
Fria Grova10552502,50,953
Coop kystbrød med omega 3957228,7239,138,3
Bakehuset molde potetbrød1079257,883,18,646
Bakehuset gjerpenbrød skåret1094261,463,48,746
Mesterbakeren solsikkebrød1103263,617,611,834,3
Bakehuset gulrotbrød 750g1085259,316,49,937,6
Mestemacher husmannsbrød6821631,44,735,5
Bakehuset Naturlig Sunt Kompis1013242,13,28,242
Brød, halvgrovt (25-50 %), kjøpt, Jegerbrød100423838,641,7
Pågen trekorn1050250,955,51137
Brød, 50 % sammalt mel, vann, hjemmebakt9922341,2943,7
Coop Christian IV Brød1010241,393,49,843,3
Mesterbakeren Herregårdsbrød1063254,053,89,344,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.