Brød, halvgrovt (25-50 %), kjøpt, Yoghurtbrød

Kalorier og viktig næringsinnhold i Brød, halvgrovt (25-50 %), kjøpt, Yoghurtbrød

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 941 kilojoule
Kcal 222 kalorier
Protein 8.3 gram
Karbo 41.7 gram
Sukker 1.2 gram
Kostfiber 4 gram
Fett 1.5 gram
Mettet fett 0.2 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt annet
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2508





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Grovbrød som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Kokt egg med kaviar4.9185,187,2611,217,443,9
Toast med ost og skinke3.7218,916,7112,5125,25,3
Arme riddere for 14.2169,656,636,8719,652,8
Krydrede kjøttboller (Tapas)4118,973,3714,926,3418,74
Russisk eplekake (Sharlotka)3.8148,473,832,323,373,28
Kyllingkjøttbrød5172,619,9713,826,086,94
Banan på skiven5146,84,182,9222,92,02
Grønnsak-karbonader med sprøstekte selleristaver4.3101,13,763,6311,823,98
Bacalao al Pil Pil4.3360,8618,2835,3912,7210,96
Fransk løksuppe 4356,882,182,166,112,04
Helstekt kalkun med kirsebærstuffing4104,844,0913,762,110,17
Broccoli - Blomkålgrateng3.385,145,165,943,155,33
Karbonadesmørbrød2.5174,8110,696,6712,25,69
Tunfisksandwich3.3153,213,5513,3615,565,07
Vaffeltoast4.5282,6118,6316,0911,6812,04


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Brød, halvgrovt (25-50 %), kjøpt, Yoghurtbrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Pågen trekorn1050250,955,51137
Coop tysk bondebrød1036247,61,69,745,7
Bakehuset veslefrikk1097262,183,88,945,1
Mestemacher økologisk solsikkebrød908217,0145,634,7
Semper Grova XL1006240,433,2149
Brød, 1/3 sammalt mel, vann, hjemmebakt9992361,28,844,9
Brød, 2/3 sammalt mel, skummet melk, hjemmebakt10492481,410,744,6
Bakehuset lillesand startbrød1040248,563,18,642,9
Coop Valnøttbrød Bs 500g1100262,94,9943
Ezekielbrød hjemmelagd1050250,951,8311,445,25
Coop steinovnsbakt tyrolerbrød1211289,429,21038,1
DrSchar Bread Rustico945225,853,34,441
Bakehuset alpebrød twist 750g1081258,353,88,943,8
Bakehuset FK tønsbergbrød1132270,544,69,245
Bakehuset holli mølle møllebrød1068255,252,8945,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.