Coop Valnøttbrød Bs 500g

Bilde av Coop Valnøttbrød Bs 500g.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop Valnøttbrød Bs 500g

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1100 kilojoule
Kcal 262.9 kalorier
Protein 9 gram
Karbo 43 gram
Sukker 2 gram
Kostfiber 3.7 gram
Fett 4.9 gram
Mettet fett 0.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.01.2023
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt annet
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1256





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop Valnøttbrød Bs 500g med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brød, 2/3 sammalt mel, vann, hjemmebakt9852331,39,142,6
Pumpernikkel, fullkornsbrød, ekstra grovt (75-100 %), kjøpt8592041,65,437
Brød, 75 % sammalt mel, vann, hjemmebakt9822321,39,242
Coop kystbrød med omega 3957228,7239,138,3
DrSchar Landbrot927221,5534,240
Pågen Lantgoda1088260,033,61144
Bakehuset kongsbrød med honning og yoghurt1102263,373,810,443,7
Mesterbakeren yoghurtbrød940224,661,58,341,7
Bakehuset Molde MFK brødet1045249,753,79,441,1
Bakehuset sykkelbrød1066254,773,710,242,1
Bakehuset Naturlig Sunt Kompis1013242,13,28,242
Coop tysk bondebrød1036247,61,69,745,7
Semper Grova XL1006240,433,2149
Mesterbakeren Gresskarbrød1042249,035,79,939
Fria Havre988236,133,42,445,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.