Coop Valnøttbrød Bs 500g

Bilde av Coop Valnøttbrød Bs 500g.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop Valnøttbrød Bs 500g

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1100 kilojoule
Kcal 262.9 kalorier
Protein 9 gram
Karbo 43 gram
Sukker 2 gram
Kostfiber 3.7 gram
Fett 4.9 gram
Mettet fett 0.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.01.2023
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt annet
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1273





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop Valnøttbrød Bs 500g med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset bondebrød 750g1068255,253,29,643,5
Brød, halvgrovt (25-50 %), kjøpt, Yoghurtbrød9412221,58,341,7
Brød, 2/3 sammalt mel, vann, hjemmebakt9852331,39,142,6
Mesterbakeren solsikkebrød1103263,617,611,834,3
Semper Frallor med fiber1100262,972,544
Mesterbakeren Gresskarbrød1042249,035,79,939
DrSchar Bread Rustico945225,853,34,441
Bakehuset våre minste skogbrød1021244,0139,641,4
Bakehuset seterbrød1147274,136,910,139,3
Mesterbakeren Herregårdsbrød1063254,053,89,344,9
Pågen Rasker1101263,1341044
Coop byggbrød med solsikkefrø1102263,376,59,838
Fria Grova10552502,50,953
Bakehuset møllhausen yoghurtbrød1103263,614,58,943,8
Bakehuset Lillesand sørlandsbrød1132270,544,69,245

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.