Coop rosiner 252gr

Bilde av Coop rosiner 252gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop rosiner 252gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1425 kilojoule
Kcal 340.6 kalorier
Protein 3.1 gram
Karbo 79.2 gram
Sukker 59.2 gram
Kostfiber 3.7 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.01.2023
Hovedgruppe
Frukt og fruktprodukter
Undergruppe
Frukt og bær tørket
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3654





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop rosiner 252gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Urtekram eple-chips1410336,992,42,170
Urtekram epleterninger1520363,280,21,580
Ananas, tørket14293370,63,375,7
Den Lille Nøttefabrikken aprikoser1204287,750559
Helios fiken1220291,581,53,161,8
Grønn og frisk bananchips2226532,01342,351
Rosiner137632403,375,3
Den Lille Nøttefabrikken mango1436343,20085
Amchur, mangopulver1506,273600090
Tørket frukt1009241,150,513,3955,34
Mango, tørket113326803,159,2
Sun-maid rosiner 250 gr1330317,870,53,269,4
Sun-maid rosiner sour strawberry 37,7 gr1322315,950,7376,9
Sun-maid korinter1291308,540,7371,4
Coop anglamark Økologisk mais snacks1843440,4715767

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.