Coop Grill perfekt Urøkt Bratwurst 240g

Bilde av Coop Grill perfekt Urøkt Bratwurst 240g.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop Grill perfekt Urøkt Bratwurst 240g

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1096 kilojoule
Kcal 261.9 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 4.1 gram
Sukker 0.7 gram
Kostfiber gram
Fett 22 gram
Mettet fett 7.4 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
16.03.2023
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Grill
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1322





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15213,6610,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,2116,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9164,8712,2911,082,393,69
Langpannekake4138,075,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5213,3617,269,014,95,17
Pølse- og pastaform4.7184,987,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,825,1211,6212,544,51
Innbakte pølser med revet ost3261,2916,3510,817,164,49
Pølse i vaffel2.8212,3412,728,0415,352,37
Grove pølsehorn3.3239,613,49,6418,692,62
Pølsespidd3.3211,68,949,7422,122,22
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,8712,955,217,035,56
Pølser, egg og bacon4.5175,8912,017,878,384,25
St Hans-salat4.5139,468,863,8410,22,81


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop Grill perfekt Urøkt Bratwurst 240g med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde grillwiener930222,2718105,5
Rørosrein grillpølse av reinsdyr736175,912143,1
Arne Børresen Ostegrill 480gr1073256,4420,912,45,3
Gilde Grillpølse8161971710,60,4
Gilde supergrill med stjernebacon997238,28209,65,5
Gilde grillpølse med ost og chili100023920105,3
Chef pølse trailergrill972232,3199,16,7
Folkets grillpølse 600 gr892213,18178,86,4
Coop hvitløkspølser955228,2418114
Gilde Grillpølse 3x600 gr923220,59189,55,6
Gilde Grillpølse 240 gr930222,2718105,5
Leiv Vidar Grillpølse946226,0918106
Finsbråten Grillpølser 440gr942225,1317,59,86,9
Grillpølse89921718,510,41,9
First Price grillpølser kylling og kalkun827197,6515106

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.