Diplom-is sommerbær

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Diplom-is sommerbær.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Diplom-is sommerbær

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1350 kilojoule
Kcal 322.6 kalorier
Protein 2.5 gram
Karbo 35 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 19 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Diplom-is sommerbær.

Fløteis med sommerbærsaus, små kjeksbiter og overtrekk med yoghurtsmak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
13.06.2013
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Iskrem småis
Kilde til Næringsdata
Produsent
Diplom IsDiplom Is
Detaljgruppe
Småis fløte
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 6 brukere.
Besøk
5640





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Diplom-is sommerbær med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Isbilen Familiepakken1350322,6523325
Diplom-is Royal lakris1351322,8820431
Kulinaris Melkesjokolade Pinneis m/Sjokoladetrekk1129269,8316427
Isbjørn Is Vaniljeis817195,26113,121
Hennig Olsen Creme Melkesjokolade1419339,1422,85,128,1
Iskrem, fløte, med ekstra sjokolade112927117,54,224
Isbilen båtis1055252,1413,5329
Diplom-is Royal pistasje1379329,58224,427
Diplom-is Royal mini Salt Karamell1799429,96304,435
Hennig Olsen softshake jordbær746178,2964,625,9
Diplom-is royal trippel1779425,18313,832
Isbilen Snømann855204,34102,525,5
Diplom-is Tip Top Båtis1024244,73113,532
Hennig Olsen Båtis916218,92103,628
Iskrem, med kjeks, syltetøy, sjokolade9522279,43,132,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.