DrOetker Glimmergelé

Bilde av DrOetker Glimmergelé.

Kalorier og viktig næringsinnhold i DrOetker Glimmergelé

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1142 kilojoule
Kcal 272.9 kalorier
Protein 0.1 gram
Karbo 67.4 gram
Sukker 67 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om DrOetker Glimmergelé.

Med Dr. Oetkers Glimmergelé kan du forvandle kaker og desserter til fortryllende kreasjoner.
Du får fire fantastiske farger: rosa, blå, lilla og sølv.
Glimmergelé tørker ikke, og bør derfor ikke brukes på bakverk som skal oppbevares i lengre tid. Da kan geléen gjøre for eksempel småkaker og kjeks myke.
Dr. Oetker Glimmergelé kommer i esker med 4 tuber à 19 gram.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.05.2019
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
Dr OetkerDr. Oetker
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1826





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrOetker Glimmergelé med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker fotballdekor1564373,790,090,498,2
DrOetker bloomy strøssel økologisk1685402,7100,199
DrOetker Writing Gel Silver1137271,740066
DrOetker Sjokoladebokstaver og-tall2346560,69394,944
DrOetker Sjokodekor1995476,8205,667
Mandelessens00000
DrOetker Christmas Strøssel1753418,965,91,289
DrOetker Vanilla Paste994237,5600,0247
DrOetker Sjokoladeblader2346560,69394,944
DrOetker Writing Gel Gold1137271,740066
Idun Gull og glitter1686402,951,70,598
DrOetker Kakaoroser1766422,079,72,580
DrOetker salt lakris strøssel1610384,7900,695
DrOetker Grønn Konditorfarge1105264,090,011,860
Idun Grønn konditorfarge896214,140053

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.