DrSchaer

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om DrSchaer.

Glutenfrie produkter som flere mixer, griljermel, musli, ferdige brød, pasta, kaker osv. Har stort utvalg.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
11.08.2006
Hovedgruppe
Allergivennlige matvarer
Undergruppe
Bakemel glutenfritt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2591
Spesielle egenskaper
Glutenfri




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrSchaer med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Soyamel, mindre fett15503698,949,814,5
Finax Psyllium700167,3120
Toro Mel, glutenfritt, grovt16533914579,9
Finax Glutenfri Mjølmix med melk1500358,50,5383
Semper Mix lågprotein1500358,50,50,386
Finax Mel, glutenfritt14553430,73,479,7
Semper mix1478353,240,44,381
Toro Mel, glutenfritt, lyst15293611,11,184,6
Semper fin mix15783730282,9
Semper Pofiber905216,290,3517
Semper mix med fiber1440344,160,55,275
Finax Glutenfri Fiberbrød Mix (mjølkfri)1540368,069764
Toro glutenfri lys melblanding883211,031,1148
Soyamel187345022,434,318,7
Semper grov mix1458348,460,52,579

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.