Eldorado Sennepssaus

Bilde av Eldorado Sennepssaus.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Eldorado Sennepssaus

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2064 kilojoule
Kcal 493.3 kalorier
Protein 2.3 gram
Karbo 19 gram
Sukker 17 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 3.2 gram



Annonse




Fakta om Eldorado Sennepssaus.

Ferdig søt sennepssaus til grillmat ++


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
04.04.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Sennep sauser
Kilde til Næringsdata
Produsent
Eldoradoeldorado
Karakter (Snitt)
5,38 poeng satt av 8 brukere.
Besøk
6057





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Sennepssaus som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Waldorfsalat 24140,5810,721,348,814,22
Restegodt3220,4517,858,775,917,71
Gravlaks med sennepsaus3201,829,1210,4618,5516,83
Koteletter med nykål og sennepsaus3133,039,537,134,042,72
Matjesild med rømmesalat3135,079,136,686,14,39


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eldorado Sennepssaus med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Fallot dijon sennep grov619147,94117,23,6
Indisk_sennep10926,050,22,71,6
Frenchs Spicy Brown Mustard30572,894,11,24
Idun sennep grov glass606144,836,66,223
Idun pølsesennep hengekanne445106,353,63,814
Heinz Yellow Mustard sweet645154,154,85,120
Fallot dijon sennep estragon 210gr592141,48117,65,5
Idun sennepssaus1580377,62351,514
Idun pølsesennep462110,413,63,815
Fallot dijon sennep honning balsamico 210gr840200,76106,218
Heinz Sennep Original40296,075,854,2
Bergbys sennep svartpepper 250gr940224,666,55,738
Bergbys sennep søt og sterk 460gr900215,12,8443
Bergbys Curry-mango sennep 250gr841200,994,3439
Maille wholegrain sennep 210gr730174,471079

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.