Eventyrsmak Ribbekrydder

Bilde av Eventyrsmak Ribbekrydder.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Eventyrsmak Ribbekrydder.

Inneholder dill, persille og sitrontimian. 20 gram Boks


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.11.2007
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Produsent
EventyrsmakEventyrsmak
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3878
Spesielle egenskaper
Økologisk




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eventyrsmak Ribbekrydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Tandoori masala143134216,3613,0756,66
Hindu kyllingkrydder glass535127,863,811,67,6
Maarud dipmix tortilla 3 pk1290308,313,47,857
Santa Maria grillkrydder med hvitløk og urter732174,9439,322
Toro Krydderiet Tacokrydder1006240,436,37,630
Julerub1317314,762,343,7266,68
Santa maria persillade661157,972,98,421,2
Santa Maria Raita Spice Mix1201287,032,38,552
Old el paso quesadillas spice mix1102263,372,21148
Eldorado popcornkrydder sourcream and onion1292308,780,96,566,2
Toro Krydderiet Grillkrydder625149,372,41514
Santa Maria Crispy Chicken spice mix1381330,051,98,965
Santa maria Scandinavian Forest1093261,224,91036
Old el paso Taco Spice Mix1214290,146,98,940
Helios pizzakrydder 26 g1281306,1511,1812,8660

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.