Finsbråten Grillpølser 495gr

Bilde av Finsbråten Grillpølser 495gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finsbråten Grillpølser 495gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 925 kilojoule
Kcal 221.1 kalorier
Protein 10 gram
Karbo 7 gram
Sukker 0.7 gram
Kostfiber gram
Fett 17 gram
Mettet fett 7.2 gram



Annonse




Fakta om Finsbråten Grillpølser 495gr.

Gode grillpølser fra Finsbråten. Fås og i 3 pakke.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.05.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Grill
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinsbråtenFinsbråten
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1313





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15213,6610,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,2116,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9164,8712,2911,082,393,69
Langpannekake4138,075,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5213,3617,269,014,95,17
Pølse- og pastaform4.7184,987,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,825,1211,6212,544,51
Innbakte pølser med revet ost3261,2916,3510,817,164,49
Pølse i vaffel2.8212,3412,728,0415,352,37
Grove pølsehorn3.3239,613,49,6418,692,62
Pølsespidd3.3211,68,949,7422,122,22
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,8712,955,217,035,56
Pølser, egg og bacon4.5175,8912,017,878,384,25
St Hans-salat4.5139,468,863,8410,22,81


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten Grillpølser 495gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde grillpølse med bacon og løk1001239,23209,65,8
Gilde Grillpølse 900 gr930222,2718105,5
Gilde Stekepølse salsiccia1165278,4324133,3
Gilde Løkpølse1011241,6218128,3
Coop grillpølser 1kg1041248,7921124,1
Gilde Grillpølse 3x600 gr923220,59189,55,6
Gilde Grillpølse, med mindre fett68616510,112,85,3
Gilde grillpølse med ost og chili100023920105,3
Gilde turgrill955228,2418107
Coop krakover pølser1040248,5620134
Coop hvitløkspølser955228,2418114
Gilde Grillpølse 240 gr930222,2718105,5
Leiv Vidar grillpølser med grønnsaker620148,189,57,58
Leiv Vidar bacongrill955228,2418106,5
Gilde grillpølse med chili 440 gr911217,7217106,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.