Finsbråten sossiser

Bilde av Finsbråten sossiser.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finsbråten sossiser

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1051 kilojoule
Kcal 251.2 kalorier
Protein 9.3 gram
Karbo 6.2 gram
Sukker 0.8 gram
Kostfiber gram
Fett 21.3 gram
Mettet fett 8.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.11.2020
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse diverse
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinsbråtenFinsbråten
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
2829





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten sossiser med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Mydland frokostpølser926221,3116,910,96,8
Leiv Vidar lammepølse 240gr1116266,7222,5142
Vossakjøt viltpølse 300gr942225,1317,2135
Røroskjøtt lammepølse med pinnekjøtt868207,4514,414,24,8
Brødrene Ringstad Medisterpølse 450g1106264,3322,59,16,9
Chef Pølse frokostpølser972232,3199,16,7
Gilde telepølse930222,2718105,5
Gilde Medisterpølse1039248,322196,4
Gilde Olivenpølse med fetaost980234,2219106
Gilde smakspølser Stjernebacon1079257,8822122,6
Kolonihagen Lammepølse111326622124
Medisterpølse, røkt/urøkt, kokt100324220,59,74,5
Gilde Sossiser1002239,472096,4
Thulefjord Reinsdyrpølse927221,5517125,5
Vossakjøt lammepølse med ramsløk1028245,6918,4155

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.