Freia Krisp 48gr

Bilde av Freia Krisp 48gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Freia Krisp 48gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2029 kilojoule
Kcal 484.9 kalorier
Protein 7.4 gram
Karbo 60 gram
Sukker 46 gram
Kostfiber 2.5 gram
Fett 23 gram
Mettet fett 9.9 gram



Annonse




Fakta om Freia Krisp 48gr.

Nyhet krisp med peanøtter, karamell, puffet ris og rosiner.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
05.12.2020
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
FreiaFreia
Karakter (Snitt)
9 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
2653





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Freia Krisp 48gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Nestle lion sjokodrikk1620387,183,14,581
Mars Milky Way mini 403gr195646515,73,876,6
Ferrero Kinder Bueno2384569,7737,38,649,5
Mars Snickers hazelnut 2pakke 80gr2047489,2323,98,159,5
Nidar Stratos 150 gr2250537,75326,355
Anthon Berg Plomme i Madeira1946465,0922755
Freia Kong Haakon konfekt2179520,78316,851
Freia Melkesjokolade2335558,06348,353
Anthon Berg Plomme i Madeira mix1924459,83247,550
Anthon Berg sjokoladeegg2317553,76356,854
Nidar påskemiks stor2010480,3923859
Freia melkerull 2 pk2335558,06348,353
Nestle Lion Peanut Snack Size 155g2127508,3526,58,857,4
Freia Klassiske Venner2040487,56245,761
Freia Nonstop2000478183,272

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.