Gilde Groovy Krakower

Bilde av Gilde Groovy Krakower.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Groovy Krakower

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1078 kilojoule
Kcal 257.6 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 2.5 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 22 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Gilde Groovy Krakower.

En smakfull pølse med smak av koriander og hvitløk.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
13.05.2013
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse krydder
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeGildes Mediebank
Detaljgruppe
Grillpølser
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
5468





Noen anbefalte oppskrifter som bruker grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15213,6610,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,2116,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9164,8712,2911,082,393,69
Langpannekake4138,075,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5213,3617,269,014,95,17
Pølse- og pastaform4.7184,987,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,825,1211,6212,544,51
Innbakte pølser med revet ost3261,2916,3510,817,164,49
Pølse i vaffel2.8212,3412,728,0415,352,37
Grove pølsehorn3.3239,613,49,6418,692,62
Pølsespidd3.3211,68,949,7422,122,22
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,8712,955,217,035,56
Pølser, egg og bacon4.5175,8912,017,878,384,25
St Hans-salat4.5139,468,863,8410,22,81


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Groovy Krakower med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Tapas Chilipølse1149274,6122136,7
Leiv Vidar Ugly Dog982234,6918,5107
Polsk pølse1259300,925,5612,071,98
Coop argentinske pølser1058252,8621124
Coop cheesy chili936223,717153,3
Gilde chilipølse med ost100023920105,3
Nordfjord spicy cheese chunky pølse890212,7116161,4
Gilde Chilipølse103024519136
Gilde chistorra1101263,1322133,9
Gilde cheddarpølse med hvitløk1105264,0922,513,52,5
Nordfjord chilipølse med ost1153275,5623134,8
Gilde Krydderwurst98023519133
Prior Paprika og chilipølse677161,810153
Grøstadgris Provencepølse948226,5718,612,23,1
Finsbråten knacker Harissa Kylling1042249,032014,52,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.