Gilde Rødvinspølse 350 gr

Bilde av Gilde Rødvinspølse 350 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Rødvinspølse 350 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1594 kilojoule
Kcal 381 kalorier
Protein 25 gram
Karbo 0 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 31 gram
Mettet fett 12 gram



Annonse




Fakta om Gilde Rødvinspølse 350 gr.

Spekepølse fra Gilde med rødvinsmak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
14.11.2020
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeNortura Mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3231





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Rødvinspølse 350 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde fjellmorr2004478,9544211,1
Grilstad pepper og chili hel spekepølse1825436,1736271,6
Inderøy slakteri Stabbursmorr 260gr1989475,3743200,2
Grilstad Chili Jalapeño Snack mini2051490,1843251,4
Gilde Sognemorr1526364,7127310
Grilstad salchicha godt krydret2105503,0945241,8
Gilde mild chilimorr1742416,3336230
Reinsdyrpølse162839333,222,31,1
Taga classic salchichon extra1450346,5527250,9
Galåvolden Gård galåpølse med Cognac1601382,6329311,2
Taga Gran Reserva Serrano1343320,9722,529,50,5
Inderøy slakteri Straumpølse Spekepølse1986474,6544200
Grilstad tasty original snack mini2028484,6943260,6
Grøstadgris Ungarsk pølse932222,7418,112,72,8
Stranda rødvin snacks 100 gr1930461,2741241

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.