Nordfjord mørpølse xxl

Bilde av Nordfjord mørpølse xxl.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nordfjord mørpølse xxl

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1856 kilojoule
Kcal 443.6 kalorier
Protein 23 gram
Karbo 1.3 gram
Sukker 1.3 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 39 gram
Mettet fett 14.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
20.11.2019
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
Nordfjord KjøttNordfjord kjøtt
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
3038





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nordfjord mørpølse xxl med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Santa Kristina spekepølse 80 gr1757419,9236250
Grilstad kompis spekesnacks original2062492,8142282,4
Vossakjøt vossa spianata snabb1487355,3928,7241
Aron Mat spekepølse blåmann 100 gr1855443,3437,127,21
Chistorra (til steking)1900454,172189
Brødrene Ringstad Trøllkæll1896453,1441,120,41,5
Taga classic salchichon extra1450346,5527250,9
Grilstad Antons Sicilia2067494,0143252,5
Grilstad salchicha picante hel1719410,8435231
Grilstad bacon snack smoked mini2044488,5143251
Gilde sognemorr snabb1293309,0223260
Aron Mat spekepølse grøtfjord skåret 100 gr1507360,1726,329,81,5
Heidrun spekepølse av geit1641392,1932,723,91,3
Spekepølse1905455,294416,30
Gilde Fjellbit1911456,7242201

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.