Grilstad stabbursnabb

Bilde av Grilstad stabbursnabb.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad stabbursnabb

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1712 kilojoule
Kcal 409.2 kalorier
Protein 22 gram
Karbo 4 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 34 gram
Mettet fett 13 gram



Annonse




Fakta om Grilstad stabbursnabb.

Hel stabburspølse med smak av norsk tradisjon. Passer godt til spekebordet, i tursekken, på jakt, hytta osv.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
20.10.2015
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Råvareinnhold
56gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
5729





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad stabbursnabb med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Mortadella pølse1301,2531125,3916,373,05
Inderøy slakteri Stabbursmorr 260gr1989475,3743200,2
Gilde chili spekepølse1742416,3336230
Brødrene Ringstad Måsabjønn1422339,852723,61,3
Taga Fuet Extra1817434,263428,53,5
Gilde Eldhusrøykt Tiriltunga Original1276304,9623250
Gilde Vestlandsfår fra evanger1293309,0223251
Galåvolden Gård galåpølse med Cognac1601382,6329311,2
First price morrpølse1786426,8536260,7
Salsiccia, italiensk pølse112727118,321,84,7
Grilstad salchicha picante hel1719410,8435231
Aron Mat spekepølse blåmann 300 gr1855443,3437,127,21
Taga classic salchichon extra1450346,5527250,9
Gilde sognemorr snabb1293309,0223260
Brødrene Ringstad Trøllkæll1896453,1441,120,41,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.