Løiten Rabarbrasyltetøy Gourmet

Bilde av Løiten Rabarbrasyltetøy Gourmet.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Løiten Rabarbrasyltetøy Gourmet

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 555 kilojoule
Kcal 132.6 kalorier
Protein 0.5 gram
Karbo 31.4 gram
Sukker 31.4 gram
Kostfiber gram
Fett 0.1 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om Løiten Rabarbrasyltetøy Gourmet.

Gourmet Rabarbrasyltetøy er laget av mye rabarbra, og er veldig forfriskende på smak.
Gourmet Rabarbrasyltetøy er frisk og god på smak. En favoritt blant både voksne og barn. Passer godt på brød, vafler og til ost. Og er også fantastisk å bruke i desserter.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.05.2020
Hovedgruppe
Frukt og fruktprodukter
Undergruppe
Syltetøy og sukret bær
Kilde til Næringsdata
Produsent
Løiten asLøiten as
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
1951





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Rabarbrasyltetøy som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Fyrstekake med rabarbra4370,6918,835,443,623,82
Tilslørte rabarbrapiker3292,6416,042,4233,815,4


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Løiten Rabarbrasyltetøy Gourmet med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Fikensyltetøy9362200,10,653,6
Monin pære pure1359324,801,277,3
Plommesyltetøy75517800,243,7
Saritas mango chutney926221,310,70,553
Wilkins and Sons viktoriaplommer syltetøy1139272,220066
Wilkins and Sons grønne stikkelsbær syltetøy1162277,710066
Lerum Utvalde plommesyltetøy702167,770,10,340,1
Wilkins and Sons lime marmelade1130270,070066
Monin lychee pure1449346,3100,484,7
Wilkins and Sons ingefærsyltetøy1138271,980066
Wilkins and Sons crystal marmelade1140272,460067
Lerum heimefrå rabarbra711169,920,10,540
Ripssyltetøy, av hvite rips73817400,542,2
Wilkins and Sons lemon curd1509360,6513258
Rabarbrasyltetøy7131680,10,440,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.