Møllerens Brownies Peanutt-Fudge

Bilde av Møllerens Brownies Peanutt-Fudge.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Møllerens Brownies Peanutt-Fudge

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1940 kilojoule
Kcal 463.7 kalorier
Protein 6.2 gram
Karbo 44.9 gram
Sukker 38.3 gram
Kostfiber 2.5 gram
Fett 29.2 gram
Mettet fett 15.7 gram

Notat


Annonse




Fakta om Møllerens Brownies Peanutt-Fudge.

Av og til er for mye av det gode bare helt perfekt. Deilig belgisk sjokolade, sprøsalte nøtter og den diggeste fudgen du kan tenke deg - verdens beste topping på verdens beste brownies!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
02.03.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
MøllerensMøllerens
Detaljgruppe
Kakemikser
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3128





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Møllerens Brownies Peanutt-Fudge med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro brownies langpanne1649394,11134,863
Berthas Kanelsnurrdeig 360gr1308312,617,56,147
Møllerens Jordbærdrøm med browniesbunn1439343,9221,32,635,4
Freia cookies miks melkesjokolade1735414,6615,35,961,5
Møllerens ostekake1002239,4715,73,221,5
Orgran vanilla cake mix912,132182,91,545,4
Møllerens bergenske skillingsboller1359324,87,67,154,9
Paibunnmiks, glutenfri, økologisk, pulver, Det Glutenfrie Verksted157737217,981,8
Møllerens havra boller1444345,11310,464,9
Toro vafler grove1200286,8147,532
Møllerens Amerikansk Brownies1688403,43194,852,4
Berthas pepperkakedeig1552370,9211,75,260,7
Eldorado grove pannekaker med havre1471351,562,713,564,6
Møllerens sjokoladekake1410336,9914,63,947,2
Funksjonell mat sunnere Kakemix1079,49258181319

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.