Toro sirkus sjokolademuffins



Bilde av Toro sirkus sjokolademuffins.

Kalorier og Næringsinnhold i Toro sirkus sjokolademuffins

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1451 kilojoule
Kcal 346.8 kalorier
Protein 3.3 gram
Karbo 55 gram
Sukker 40 gram
Kostfiber 0.9 gram
Fett 12 gram
Mettet fett 5 gram

Notat

Fakta om Toro sirkus sjokolademuffins.

TORO Sirkus Sjokolademuffins har alt i en kit; kakemiks, glasur, muffinsformer og søte figurer til å pynte kakene med. Muffinsene er laget av glutenfrie råvarer. Figurene er spiselige og inneholder naturlige farger.

Innlagt dato
Oppdatert dato
18.08.2009
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
Toro
Fotograf
Toros Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
4984
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro sirkus sjokolademuffins med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens ostekake1002239,4715,73,221,5
Toro grove vafler1178281,54127,334
Regal eplekake1400334,68,65,558
Møllerens fylte muffins1273304,2415,34,237
Møllerens muffins1488355,6315,15,948,5
Toro moussekake959229,210,65,926,9
Møllerens sjokoladekake1410336,9914,63,947,2
Regal Muffins mix med Non Stop1603383,112,53,385,5
Funksjonell mat cake in a cup sjokolade8412019,112,521,1
Eldorado grove pannekaker med havre1471351,562,713,564,6
Regal gulrotkake2100501,9236,367
Toro vafler1284306,87146,537
Møllerens muffins glutenfri1628389,0917,72,754,7
Toro lyse muffins1678401,04183,656
Møllerens Amerikansk Brownies1688403,43194,852,4

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.