Toro sirkus sjokolademuffins

Bilde av Toro sirkus sjokolademuffins.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro sirkus sjokolademuffins

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1451 kilojoule
Kcal 346.8 kalorier
Protein 3.3 gram
Karbo 55 gram
Sukker 40 gram
Kostfiber 0.9 gram
Fett 12 gram
Mettet fett 5 gram

Notat


Annonse




Fakta om Toro sirkus sjokolademuffins.

TORO Sirkus Sjokolademuffins har alt i en kit; kakemiks, glasur, muffinsformer og søte figurer til å pynte kakene med. Muffinsene er laget av glutenfrie råvarer. Figurene er spiselige og inneholder naturlige farger.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.08.2009
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
8909





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro sirkus sjokolademuffins med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro Eplekake1110265,29134,332
Freia cookies miks melkesjokolade1735414,6615,35,961,5
Toro sjokolademuffins1753418,96183,660
Møllerens muffins1488355,6315,15,948,5
Toro ostekake1343320,9722,45,324,5
Møllerens Sjokoladekake Langpanne1392332,6813,53,548,3
Eldorado vafler havre1471351,564,51559,4
Paibunnmiks, glutenfri, økologisk, pulver, Det Glutenfrie Verksted157737217,981,8
Møllerens iskake1634390,5226,64,533,7
Toro grove vafler1178281,54127,334
Orgran glutenfri sjokoladekakemiks912,132182,91,545,4
Møllerens havra boller1444345,11310,464,9
Toro krydderkake1355323,84136,543
Toro Sjokolade Cookies med sjokoladebiter (ferdig deig)1910456,4923656
Toro Triple Chocolate Chip Muffins1839439,52245,650

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.