Toro sirkus sjokolademuffins

Bilde av Toro sirkus sjokolademuffins.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro sirkus sjokolademuffins

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1451 kilojoule
Kcal 346.8 kalorier
Protein 3.3 gram
Karbo 55 gram
Sukker 40 gram
Kostfiber 0.9 gram
Fett 12 gram
Mettet fett 5 gram

Notat


Annonse




Fakta om Toro sirkus sjokolademuffins.

TORO Sirkus Sjokolademuffins har alt i en kit; kakemiks, glasur, muffinsformer og søte figurer til å pynte kakene med. Muffinsene er laget av glutenfrie råvarer. Figurene er spiselige og inneholder naturlige farger.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.08.2009
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
5782





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro sirkus sjokolademuffins med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro Sjokoladekake gastronorm 1,5 kg1641392,192,24,986
Toro scones972232,36,18,334
Toro stratosmuffins1746417,2919,64,555,3
Møllerens bergenske skillingsboller1359324,87,67,154,9
Toro langpanne gulrotkake1352323,1215,7539,6
Møllerens Jordbærdrøm med browniesbunn1439343,9221,32,635,4
Møllerens ferdig muffinsrøre1701406,5320,84,350,8
Funksjonell mat sunnere Sjokoladekakemix100023915922
Møllerens Brownies Peanutt-Fudge1940463,6629,26,244,9
Funksjonell mat sunnere Kakemix1096,23262171420
Toro vafler1284306,87146,537
Møllerens ostekake1002239,4715,73,221,5
Toro vafler familiepakning1277305,2146,538
Betty Crocker devils food cake mix ferdigbakt1408336,5114,196,1945,9
Regal gulrotkake2100501,9236,367

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.