Toro sirkus sjokolademuffins

Bilde av Toro sirkus sjokolademuffins.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro sirkus sjokolademuffins

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1451 kilojoule
Kcal 346.8 kalorier
Protein 3.3 gram
Karbo 55 gram
Sukker 40 gram
Kostfiber 0.9 gram
Fett 12 gram
Mettet fett 5 gram

Notat


Annonse




Fakta om Toro sirkus sjokolademuffins.

TORO Sirkus Sjokolademuffins har alt i en kit; kakemiks, glasur, muffinsformer og søte figurer til å pynte kakene med. Muffinsene er laget av glutenfrie råvarer. Figurene er spiselige og inneholder naturlige farger.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.08.2009
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
5925





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro sirkus sjokolademuffins med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens Brownies Peanutt-Fudge1940463,6629,26,244,9
Toro langpanne krydderkake1258300,6612,65,940,2
Toro marengs pavlova1524364,2304,785
Toro langpanne sjokoladekake1595381,2153,657
Møllerens brownies1730413,47154,663,9
Møllerens cookies1763421,35146,665,7
Toro langpanne gulrotkake1352323,1215,7539,6
Orgran chocolate muffins mix912,132182,93,645,4
Toro Kakebunn, glutenfri, av pulver14113345,36,764,5
Betty Crocker devils food cake mix1770423,0310,66,875
Kakemix, glutenfri og sukkerfri1096,2326216,813,610,2
Eldorado vafler havre1471351,564,51559,4
Møllerens bergenske skillingsboller1359324,87,67,154,9
Møllerens verdens beste boller1439343,921,68,371,4
Toro Sjokolade Cookies med sjokoladebiter (ferdig deig)1910456,4923656

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.