Toro stratosmuffins

Bilde av Toro stratosmuffins.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro stratosmuffins

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1746 kilojoule
Kcal 417.3 kalorier
Protein 4.5 gram
Karbo 55.3 gram
Sukker 34.6 gram
Kostfiber 0.5 gram
Fett 19.6 gram
Mettet fett 7.5 gram

Notat


Annonse




Fakta om Toro stratosmuffins.

Lyse muffins med en kjerne av Stratos Melkesjokolade løfter opplevelsen til nye smakshøyder. De smaker himmelsk, servert avkjølt eller lune i morsomme former med den glade Stratoskua på. Stratosmuffins passer både til vennebesøk og barneselskap.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.08.2013
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Detaljgruppe
Kakemikser
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
5011
Spesielle egenskaper
Glutenfri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro stratosmuffins med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro Brownie cookies1758420,16126,670
Toro lyse muffins1656395,78173,956
Møllerens ferdig muffinsrøre1701406,5320,84,350,8
Møllerens Brownies Peanutt-Fudge1940463,6629,26,244,9
Betty Crocker devils food cake mix ferdigbakt1408336,5114,196,1945,9
Funksjonell mat sunnere Kakemix1079,49258181319
Møllerens Jordbærdrøm med browniesbunn1439343,9221,32,635,4
Toro sjokolademuffins1753418,96183,660
Betty Crocker devils food cake mix1770423,0310,66,875
Møllerens gulrotkake1405335,7916,1542,5
Toro brownies langpanne1649394,11134,863
Betty Crocker choc chunk mix1907455,7717,56,466,2
Orgran glutenfri sjokoladekakemiks912,132182,91,545,4
Toro brownies1649394,11134,863
Kakemix, glutenfri og sukkerfri1096,2326216,813,610,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.