Toro stratosmuffins

Bilde av Toro stratosmuffins.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro stratosmuffins

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1746 kilojoule
Kcal 417.3 kalorier
Protein 4.5 gram
Karbo 55.3 gram
Sukker 34.6 gram
Kostfiber 0.5 gram
Fett 19.6 gram
Mettet fett 7.5 gram

Notat


Annonse




Fakta om Toro stratosmuffins.

Lyse muffins med en kjerne av Stratos Melkesjokolade løfter opplevelsen til nye smakshøyder. De smaker himmelsk, servert avkjølt eller lune i morsomme former med den glade Stratoskua på. Stratosmuffins passer både til vennebesøk og barneselskap.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.08.2013
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Detaljgruppe
Kakemikser
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2216
Spesielle egenskaper
Glutenfri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro stratosmuffins med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens havra boller1444345,11310,464,9
Fria Smørdeg1800430,232133
Toro smash vafler1605383,5918,17,446,7
Toro sjokolademuffins1761420,87183,560
Funksjonell mat sunnere Bakemix1041,84249169,926
Møllerens sjokoladekake1410336,9914,63,947,2
Funksjonell mat sunnere Sjokoladekakemix100023915922
Freia cookies miks melkesjokolade1735414,6615,35,961,5
Funksjonell mat sunnere Kakemix1096,23262171420
Betty Crocker devils food cake mix ferdigbakt1408336,5114,196,1945,9
Toro sirkus sjokolademuffins1451346,78123,355
Orgran chocolate muffins mix912,132182,93,645,4
Toro Sjokoladekake gastronorm 1,5 kg1641392,192,24,986
Toro vafler1284306,87146,537
Toro langpanne gulrotkake1352323,1215,7539,6

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.