Regal Brownies

Bilde av Regal Brownies.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Regal Brownies

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1800 kilojoule
Kcal 430.2 kalorier
Protein 4.6 gram
Karbo 65 gram
Sukker 51 gram
Kostfiber 1.2 gram
Fett 16 gram
Mettet fett 9.4 gram



Annonse




Fakta om Regal Brownies.

Med Regal Brownies er det lett å skape en ordentlig kaféstemning hjemme. Kan serves for seg selv eller med for eksempel vaniljeis og forskjellig bær på toppen.
Inneholder hvetestivelse, som inneholder mindre enn 0,002 g gluten per 100 g hvilket gjør at produktet kan merkes med glutenfritt.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Regal Brownies.

Næringsinnhold gjelder for tørr vare.


Innlagt dato
Oppdatert dato
12.12.2022
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
RegalRegal
Karakter (Snitt)
5,07 poeng satt av 15 brukere.
Besøk
16829
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Melkefri
Laktosefri





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Brownies som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Brownie med salt karamellsaus3178,9111,550,9617,781,76
Klassisk brownie med peanøttsmør og salt karamell3187,0914,453,2910,72,45


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Regal Brownies med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Funksjonell mat sunnere Sjokoladekakemix1000239151023
Toro lyse muffins storpakke1544369,01143,957
Møllerens ostekake1002239,4715,73,221,5
Toro grove vafler1178281,54127,334
Møllerens gulrotkake1405335,7916,1542,5
Toro Eplekake1110265,29134,332
Møllerens havra boller1444345,11310,464,9
Toro Sjokolade Cookies med sjokoladebiter (ferdig deig)1910456,4923656
Freia Oreo muffins miks 280 gr1420339,38195,936
Møllerens muffins glutenfri1628389,0917,72,754,7
Møllerens vafler mix 1 kg992237,0811,4429,1
Toro vafler familiepakning1277305,2146,538
Betty Crocker blueberry muffins mix ferdigbakt1233294,689,865,2242
Regal boller1300310,778,251
Toro moussekake959229,210,65,926,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.