Monin Kaffe sirup sjokolade

Bilde av Monin Kaffe sirup sjokolade.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Monin Kaffe sirup sjokolade

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1357 kilojoule
Kcal 324.3 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 80.6 gram
Sukker 80.4 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
13.01.2021
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Sukker sirup og honning
Kilde til Næringsdata
Produsent
Alt Om BarBarkonsult
Karakter (Snitt)
2 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
2039





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Monin Kaffe sirup sjokolade med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Monin pina colada sirup1355323,840080,2
Eldorado sukkerbiter, løs raffinade1700406,300100
Dansukker syltesukker1683402,230099
Dansukker rørsukker strø1700406,300100
Chantico Agave Sirup1230293,970073
Dansukker hugget rørsukker1680401,520099
Melasse1213,382900,1074,73
Dansukker lyst muscovadorørsukker1700406,30,5098
Maltekstrakt, maltsirup1331318,106,271,3
Dansukker sukkerbiter170040000100
Helios agavesirup1297,073100,450,0976
Monin pumpkin spice sirup1364325,990080,9
Monin karamell saus1600382,44,73,479,3
Monin pepperkake sirup14313420083,5
Dansukker Brun Farin15983760094

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.