Rema 1000 pizzabunn 2x150gr

Kalorier og viktig næringsinnhold i Rema 1000 pizzabunn 2x150gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 973 kilojoule
Kcal 232.5 kalorier
Protein 6.6 gram
Karbo 45 gram
Sukker 1.1 gram
Kostfiber 0.5 gram
Fett 1.3 gram
Mettet fett 0.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.07.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pizza bunner
Kilde til Næringsdata
Produsent
Rema 1000
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3362





Noen anbefalte oppskrifter som bruker pizzabunn som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Tacopizza4.1156,844,666,9920,715,18
Grønnsakspizza4.6125,845,225,0813,764,57
Toro Nanbrød4.4218,696,277,0732,414,45
Tacokrydret kyllingpizza5.2196,467,5212,6618,518,26
Tunfisk pizza4.5175,327,328,5117,515,79
Sterk Pizza4.2177,026,5810,5218,127,35
Artiskokkhjerte pizza(0,A)3188,4111,954,8714,338,52
Californiapizza(0,AB)4.5262,5413,4416,8217,929,71
Pizza med fire sorter ost4.5220,0611,6612,1915,918,86
Elgpiroger4.5224,148,114,2622,6710,63
Toro urtebrød3.5272,75,79,344,55,7
Piratpizza3146,814,9510,2614,575,13
Hawaiipizza2151,975,959,3314,616,96
Potet-løkpizza(B,AB)3160,416,376,6318,27,19
Barnas pølsespidd3178,226,7415,8213,146,55


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Rema 1000 pizzabunn 2x150gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens surdeig pizzabunn1015242,581,69,345,6
Eldorado pizzabunn XXL1142272,934,97,848
Møllerens pizzabunner glutenfri930222,272,42,545,6
Eldorado pizzabunn italiensk 430 gr1216290,624,99,449
Peppes pizzabunn porsjonspizza1120267,682,48,248,1
Eldorado pizzabunn XXL fullkorn1123268,394,51044
Peppes glutenfri pizzabunn1146273,898,1248,2
Peppes grov pizzabunn1133270,785,28,143,4
Toro pizza pronto12002856,57,549
Pizzabunn, uten fyll10632523,48,445,1
Eldorado pizzabunn porsjon stenovn1015242,583,38,543
Toro pizzabunn litt grovere1098262,424,1943
Toro pizzabunn med tomatsaus797190,482,65,734
DrSchar Pizzabunner1285307,114,82,261
Toro pizzabunn italiensk type1369327,198,69,751

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.