Toro kakebunn

Bilde av Toro kakebunn.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro kakebunn

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1157 kilojoule
Kcal 276.5 kalorier
Protein 6.5 gram
Karbo 52.1 gram
Sukker 31.2 gram
Kostfiber 0.8 gram
Fett 4.4 gram
Mettet fett 2.1 gram

Notat


Annonse




Fakta om Toro kakebunn.

Kakebunn til kremkake, rullekake osv


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Toro kakebunn.

Tips! Kan enkelt lages som hjemmelaget rullekake!


Innlagt dato
Oppdatert dato
31.08.2012
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Detaljgruppe
Kakemikser
Karakter (Snitt)
3,6 poeng satt av 5 brukere.
Besøk
6080





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro kakebunn med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens Jordbærdrøm med browniesbunn1439343,9221,32,635,4
Regal Brownies1800430,2164,665
Toro marengs pavlova1524364,2304,785
Møllerens ostekake1002239,4715,73,221,5
Møllerens sjokoladekake1410336,9914,63,947,2
Toro vafler grove1200286,8147,532
Regal gulrotkake2100501,9236,367
Møllerens Brownies Peanutt-Fudge1940463,6629,26,244,9
Kakebunn, glutenfri, av pulver, Toro14113345,36,764,5
Toro langpanne krydderkake1258300,6612,65,940,2
Toro lyse muffins storpakke1544369,01143,957
Møllerens iskake1634390,5226,64,533,7
Berthas Kanelsnurrdeig 360gr1308312,617,56,147
Toro ostekake1343320,9722,45,324,5
Toro vafler1277305,2146,538

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.