Toro kakebunn



Bilde av Toro kakebunn.

Kalorier og Næringsinnhold i Toro kakebunn

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1157 kilojoule
Kcal 276.5 kalorier
Protein 6.5 gram
Karbo 52.1 gram
Sukker 31.2 gram
Kostfiber 0.8 gram
Fett 4.4 gram
Mettet fett 2.1 gram

Notat

Fakta om Toro kakebunn.

Kakebunn til kremkake, rullekake osv

Bruksområde for Toro kakebunn.

Tips! Kan enkelt lages som hjemmelaget rullekake!
Innlagt dato
Oppdatert dato
31.08.2012
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Detaljgruppe
Kakemikser
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
4918
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro kakebunn med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens Brownies Peanutt-Fudge1940463,6629,26,244,9
Toro smash vafler1605383,5918,17,446,7
Regal Muffins mix med Non Stop1603383,112,53,385,5
Møllerens muffins glutenfri1628389,0917,72,754,7
Orgran vanilla cake mix912,132182,91,545,4
Toro marengs pavlova1524364,2304,785
Orgran chocolate muffins mix912,132182,93,645,4
Funksjonell mat sunnere Kakemix1096,23262171420
Toro Brownie cookies1758420,16126,670
Møllerens ferdig muffinsrøre1701406,5320,84,350,8
Funksjonell mat sunnere Bakemix1041,84249169,926
Orgran glutenfri sjokoladekakemiks912,132182,91,545,4
Regal Langpanne sjokoladekake1550370,45131,961
Møllerens muffins1488355,6315,15,948,5
Møllerens verdens beste boller1439343,921,68,371,4

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.