Toro Krydderiet kanel og sukker

Bilde av Toro Krydderiet kanel og sukker.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro Krydderiet kanel og sukker

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1600 kilojoule
Kcal 382.4 kalorier
Protein 0.6 gram
Karbo 89 gram
Sukker 85 gram
Kostfiber 8 gram
Fett 0.5 gram
Mettet fett 0.1 gram



Annonse




Fakta om Toro Krydderiet kanel og sukker.

Ferdig sukker og kanel til grøten. sukker 85 %, kanel 15 %. Mulig denne bare er for storkjøkken


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.03.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroStabburet
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 6 brukere.
Besøk
10715





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro Krydderiet kanel og sukker med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Caj P. Smoke chipotle rub959229,20,92,353
Santa Maria Raita Spice Mix1201287,032,38,552
Jacobs Utvalgte gløggmiks med rosin 125gr1794428,7616,68,461
Toro Krydderiet Pizzakrydder930222,273,67,628
Santa maria Seafood & Fish844201,713,27,629,8
Hindu biffkrydder glass564134,7948,511,7
Santa Maria Chicken Thai Wok Spice Mix1197286,082,15,855,9
Tandoori masala143134216,3613,0756,66
Eldorado popcornkrydder sourcream and onion1292308,780,96,566,2
Caj P. grillkrydder allround39794,882,14,614,4
Risenta spicemix mexican paste2654634,364,43,212,8
Old el paso Enchilada Spice Mix1306312,136,69,247,6
Santa maria Pasta Rossa1057252,623,410,138,4
Santa maria texas style krydder1578377,141416,536,7
Chat Masala1200286,8197

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.