Old el paso Taco Spice Mix

Bilde av Old el paso Taco Spice Mix.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Old el paso Taco Spice Mix

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1214 kilojoule
Kcal 290.1 kalorier
Protein 8.9 gram
Karbo 40 gram
Sukker 6.1 gram
Kostfiber 0.5 gram
Fett 6.9 gram
Mettet fett 1.1 gram



Annonse




Fakta om Old el paso Taco Spice Mix.

Vår klassiske kryddermiks! Autentiske krydder som kan brukes både til det tradisjonelle tacomåltidet og til andre meksikanske retter. Variasjonsmulighetene er uendelige.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
15.08.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Old el pasoOld El Paso
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2029





Noen anbefalte oppskrifter som bruker tacokrydder som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Taco skjell4.6125,717,356,587,545,88
Kylling Wraps5248,5814,9811,5915,989,39
Tacosuppe 14.841,981,962,453,172,01
Tacobaguette4.4266,078,8311,2334,426,26
Burritos med kyllingkjøttdeig5.6139,175,298,17136,32
Nachos med torsk Narvik Grande5.1164,7311,439,864,98,45
Nachos 24.5175,119,078,1313,796,73
Tacopizza4.1156,844,666,9920,715,18
Tacopai5.1212,6413,368,813,485,52
Kylling i pita5.1144,124,8212,7911,678,56
Kylling-taco3.2146,327,989,458,185,41
Kyllingtaco 24.3148,827,8210,518,285,87
Nachos med torsk og avokadodressing4.2112,935,018,427,938,01
Tacokrydret kyllingpizza5.2196,467,5212,6618,518,26
Tacosuppe3.646,561,822,784,312,07


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Old el paso Taco Spice Mix med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro Krydderiet kanel og sukker1600382,40,50,689
Hindu kjøttkake kryddermiks pose1451346,781,75,275,2
Helios grillkrydder 95 g127230413,1211,955
Jacobs Utvalgte gløggmiks med rosin 125gr1794428,7616,68,461
Santa Maria cajun1395333,49,913,336,3
Hindu allroundkrydder glass420100,383,93,88,6
Maarud dipmix tortilla1290308,313,47,857
Hindu piffikrydder boks474113,282,710,29,8
Maarud dipmix tortilla 3 pk1290308,313,47,857
Maarud Onion Dipmix1400334,61,47,569
Santa Maria Chicken Taco Spice Mix1145273,656,39,835,7
Maarud Dipmix Tzatziki1400334,614,22,736
Caj P. Smoke chipotle rub959229,20,92,353
Santa Maria Garam Masala Spice Mix1481353,9514,112,830,2
Stabburet tomtegløgg gløggmix 500gr1699406,06159,354

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.