Toro Krydderiet Tandoori Masala

Bilde av Toro Krydderiet Tandoori Masala.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro Krydderiet Tandoori Masala

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 776 kilojoule
Kcal 185.5 kalorier
Protein 6.9 gram
Karbo 19 gram
Sukker 5.6 gram
Kostfiber 5.6 gram
Fett 8 gram
Mettet fett 1.3 gram



Annonse




Fakta om Toro Krydderiet Tandoori Masala.

Masala betyr krydderblanding. Tandoori Masala er en krydderblanding som har fått sitt navn fra den særegne indiske leirovnen «Tandoor». Den gir syrlig smak med typiske indiske krydderier. Oftest røres denne krydderblandingen ut i yoghurt før man pensler kjøttet eller fisken. Kryddere kan også strøs direkte på kjøttet.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
07.03.2021
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroStabburet
Karakter (Snitt)
3,33 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
6331





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro Krydderiet Tandoori Masala med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Santa Maria Taco Spice Mix hot cayenne1233294,684,75,952
Toro krydderiet garam masala1448346,07121135
Toro wraps italian110026041146
Tandoori masala143134216,3613,0756,66
Santa Maria Taco kryddermix10002383,45,240
Santa maria kebabkrydder1335319,069,412,433,1
Hindu lammestek kryddermiks pose873208,642,97,431,9
Santa maria kyllingkrydder810193,594,97,322,4
Santa Maria Dip Mix taco1180282,026,11039,1
Santa Maria Burrito Spice Mix1186283,456,71136
Knorr chili con carne krydderblanding504120,457,28,15
Santa Maria Raita Spice Mix1201287,032,38,552
Santa maria Pizza Spices1349322,413,71448
Santa maria pizzakrydder1071255,964,715,318,6
Santa Maria Tandoori1432342,247,811,547,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.