Toro natvik krydderblanding

Bilde av Toro natvik krydderblanding.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro natvik krydderblanding

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 106 kilojoule
Kcal 25.3 kalorier
Protein 0.8 gram
Karbo 3 gram
Sukker 1.4 gram
Kostfiber gram
Fett 0.9 gram
Mettet fett 0.1 gram



Annonse




Fakta om Toro natvik krydderblanding.

Natvigs krydderblanding fra TORO Krydderiet er en populær krydderblanding av blant annet sort pepper, paprika, salt, karri, muskat, kjennepepper og ingefær. Natvigs passer perfekt både til kjøtt, kylling og fisk. Lett å like, lett å lage.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Toro natvik krydderblanding.

Tips:
Steking: Drysses over kjøtt eller fisk før steking.

Panering:
Bland krydderet med melet ved panering av schnitzel, fiskefilet etc.

Karbonadedeig/kjøttdeig/farser:
Bruk en spiseskje krydder til 1 kg råstoff.

Supper/sauser/gryteretter:
Et dryss kvikker opp smaken.


Innlagt dato
Oppdatert dato
16.03.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
4,14 poeng satt av 21 brukere.
Besøk
10239





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro natvik krydderblanding med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Julerub1317314,762,343,7266,68
Santa Maria Dip Mix Paprika Chili1142272,933,2944,4
Hindu kjøttkake kryddermiks pose1451346,781,75,275,2
Old el paso Enchilada Spice Mix1306312,136,69,247,6
Santa Maria Taco Spice Mix 3 pack1222292,0559,646
Santa maria fiskekrydder843201,471,4933
Santa maria pommes frites krydder505120,691,54,218,6
Santa maria texas style krydder1578377,141416,536,7
Maarud Dipmix Sourcream og Onion1300310,74,26,560
Knorr urter dressingmix1811432,82460,54
Toro krydderiet potetkrydder provence tilberedt526125,715,82,116,3
Knorr tomat dressingmix1831437,6460,55,2
Toro wraps italian110026041146
Knorr spaghetti bolognese krydderblanding649155,115,58,118
Santa maria lammekrydder889212,474,27,728,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.