Bakehuset Sjokoladekake m/Belgisk Sjokolade

Bilde av Bakehuset Sjokoladekake m/Belgisk Sjokolade.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bakehuset Sjokoladekake m/Belgisk Sjokolade

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1560 kilojoule
Kcal 372.8 kalorier
Protein 4.8 gram
Karbo 46.1 gram
Sukker 28.5 gram
Kostfiber 2.9 gram
Fett 18.6 gram
Mettet fett 3.3 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.10.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kaker Formkaker
Kilde til Næringsdata
Produsent
BakehusetBakehuset
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1912





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bakehuset Sjokoladekake m/Belgisk Sjokolade med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Berthas sjokoladekake med glasur1796429,24234,652
DrOetker My Sweet Deli Cheesecake Salted Caramel1233294,68116,242
Karen Volf Citron bites1890451,71232,559
DrOetker My Sweet Deli Cheesecake Strawberry974232,788,94,433
Karen Volf Krydderkage195446722,52,563
Sjokoladekake, uten glasur146835116,67,142
Sirupskake111426316,855,5
Berthas marmorkake1788427,3323,65,848
Kvæfjordkake, Verdens beste1242297165,332,6
Bisca Brownies1820434,98233,553
Galåvolden Gård Formkake med ost og gulrot1509360,6518841
Berthas kakebunn 3 delt1349322,413,46,166
Berthas Sitronkake 285gr1855443,3424,7649,4
Formkake, med glasur, kjøpt180243121,75,552,7
Nøttebunn173941725,39,436,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.