Becel proaktiv ekstra lett

Bilde av Becel proaktiv ekstra lett.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Becel proaktiv ekstra lett

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1318 kilojoule
Kcal 315 kalorier
Protein 0.5 gram
Karbo 2.3 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 35 gram
Mettet fett 7.7 gram



Annonse




Fakta om Becel proaktiv ekstra lett.

Becel pro.activ lätt matfett 35% är ett lätt matfett som i första hand är tänkt att användas till din smörgås, men som också kan användas till en bakad potatis, klickas i potatismos, på nykokta grönsaker eller vändas i nykokt pasta. På grund av det låga fetthalten är Becel pro.activ lätt matfett 35% inte lämpligt att använda till stekning eller bakning.

Becels pro.activ är bra för dig som vill sänka kolesterolvärdet genom att leva och äta hälsosamt. Becel pro.activ innehåller tillsatta växtsteroler som sänker kolesterolvärdet, det är vetenskapligt bevisat. Becel pro.activ bör ätas som en del av en hälsosam livsstil och en mångsidig och balanserad kost, med ett regelbundet intag och frukt och grönsaker.

Becel pro.activ lätt matfett 35% innehåller tillsatta växtsteroler, som aktivt sänker ditt kolesterolvärde. Innehåller omega-3 och omega-6 från växtriket. Har en hög andel omättat fett.

En portion är 2 tsk (10 g) vilket räcker till 1-2 smörgåsar. Rekommenderat intag av Becel pro.activ lätt matfett 35% är tre portioner dagligen.

Becel pro.activ är avsett för personer som vill sänka sitt kolesterolvärde genom hälsosamma matvanor och en hälsosam livsstil. Becel pro.activ kan ur näringssynpunkt vara mindre lämplig för gravida och ammande kvinnor samt barn under 5 år -



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Becel proaktiv ekstra lett.

Passer best til brødskiver, men og over andre retter. Ikke steking eller baking


Innlagt dato
Oppdatert dato
26.05.2019
Hovedgruppe
Margarin smør og matolje
Undergruppe
Margarinprodukt
Kilde til Næringsdata
Produsent
BecelBecel pressebilder
Detaljgruppe
Margarin
Karakter (Snitt)
2 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3432
Spesielle egenskaper
Fettredusert
Kalorifattig





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Becel proaktiv ekstra lett med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brelett 250 gr15993884043
Margarin, Soft Flora lett1497364400,50,5
Margarin, Soft Spesial, redusert saltinnhold29607208000
Margarin, Melange, flytende2972723800,30,4
Bremykt3051742820,50,5
Margarin, Soft Flora, original2598632700,20,3
Mills olivero steke og bake2775663,22750,50,5
Brelett15993884043
Mills Melange Margarin 250 gr2960707,44800,50,5
Becel lettmargarin med omega 3 6001430341,773801,1
Margarin, Vita Hjertego´ lett1497364400,50,5
Becel flytende matfett mandel2929700,03790,50,5
Mills Soft Flora smaksrik2960707,44800,50,5
Margarin, Soft ekstra, beger2607634700,50,5
Margarin, Vita Hjertego´2598632700,20,3

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.