Berthas sirupssnitter

Bilde av Berthas sirupssnitter.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Berthas sirupssnitter

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1843 kilojoule
Kcal 440.5 kalorier
Protein 6 gram
Karbo 65.1 gram
Sukker 27.9 gram
Kostfiber gram
Fett 17.1 gram
Mettet fett 6.7 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.12.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Produsent
Baxt ASBaxt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
89





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Berthas sirupssnitter med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Karen Volf Orange Flakes2111504,5227562
Coop Xtra marie kjeks1888451,23128,675
Sætre safari cookies sjokolade2200525,829561
Berthas terteskjell2250537,7532853
Wasa kavringer1700406,39,51167
Semper digestive kex1950466,0518273
Sætre cafe bakeriet skogsbærdrøm2085498,31244,764
DrSchar Mini Sorrisi2129508,83245,866
Kavli Korni Sibas havrekjeks porsjonspakke1968470,35188,166
Kjeks, søt, havre og sjokolade204848924,27,258,6
Kjeks, søt, barnekjeks med sjokolade202248221,3764,6
Oreokjeks vanilla crispy and thin2057491,62214,869
Karen Volf Pistacchio195446724360
Semper Kex dark2298549,22335,854
First price choco chip cookies2058491,8623,55,562,9

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.