Blink Lakris Mint

Bilde av Blink Lakris Mint.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Blink Lakris Mint

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 913 kilojoule
Kcal 218.2 kalorier
Protein 0.1 gram
Karbo 87 gram
Sukker 0.9 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 0.8 gram
Mettet fett 0.8 gram



Annonse




Fakta om Blink Lakris Mint.

En perfekt balansert lakrissmak – ikke for søt og ikke for salt. Når du har smakt en er det vanskelig å stoppe.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.07.2016
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker lakris
Kilde til Næringsdata
Produsent
Haugen-Gruppen ASHaugen Gruppen
Karakter (Snitt)
5,4 poeng satt av 5 brukere.
Besøk
2893





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Blink Lakris Mint med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Nidar Skipper lakrisbåter1430341,770,64,778
Panda pepe lakris1390332,210,43,576
Panda lakris1390332,210,43,576
Bassets liquorice allsorts1600382,46,55,677,8
Wrigleys Extra Drops Licorice980234,220096
Hennig Olsen Lakris strøssel 100g1650394,350,50,596
Nidar lakris småsjokolade1500358,58,95,264,2
Panda lakriskuler Choco&Salty Caramel 120gr1844440,71155,669
Coop Xtra lakriskonfekt1500358,531,580
Nidar ifa super salt lakris790188,810,41,147
Diplom-is lakrisfudge1622387,657,82,476,4
Brynild lakris bats1395333,40,1577
Dent lakrismiks791189,040,2144
Dent Oi lakris og chili627149,850136
Brynild supermix lakris1500358,53774

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.