Dent Oi lakris og chili

Bilde av Dent Oi lakris og chili.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Dent Oi lakris og chili

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 627 kilojoule
Kcal 149.8 kalorier
Protein 1 gram
Karbo 36 gram
Sukker 0.2 gram
Kostfiber 31 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.08.2019
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker lakris
Kilde til Næringsdata
Produsent
BrynildBrynild Mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1891





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Dent Oi lakris og chili med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Nidar lakris småsjokolade1500358,58,95,264,2
Panda lakriskuler choco og salmiakk 120gr1938463,18204,564
Nidar Skipper lakrisbåter1430341,770,64,778
Dent lakrismiks791189,040,2144
Panda pepe lakris natural original1389331,970,43,776
Panda lakriskuler Choco&Salty Caramel 120gr1844440,71155,669
Hennig Olsen Lakris strøssel 100g1650394,350,50,596
Panda lakris1390332,210,43,576
Panda pepe lakris1390332,210,43,576
Wrigleys Extra Drops Pro Licorice Raspberry980234,220096
Wrigleys Extra Drops Licorice980234,220096
Coop Xtra lakriskonfekt1500358,531,580
Dent salt lakris655156,540,1137
Diplom-is lakrisfudge1622387,657,82,476,4
Lakris, søt13833260,25,175,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.